Božićna proslava 2018.

Naša prva Božićna proslava  održala se 09.12. 2018. u igraonici Šareni balon u Zagrebu. Našu djecu sa težim i/ili teškim smetnjama u razvoju, podržala su i pomogla im u svim aktivnostima braća, sestre i djeca naših članova prijatelja udruge.  Bilo je jako veselo i bučno.  Svatko je pronašao nešto za sebe; dok su se jedni penjali i spuštali niz tobogan, drugi su uživali u bazenu s lopticama ili zajedno slagali kocke.  Djed Božićnjak podijelio je svim mališanima prigodne darove a onda im se pridružio u igri i zabavi.

A mi roditelji?  Uspjeli smo u prostoriji gdje se održao domjenak za nas, upoznati se, nasmijati se, pa makar i na 5 minuta i ono u što smo svi sigurni; vidjeti osmijeh na licima naše djece je najveći poklon koji si možemo poželjeti, kako za ovaj, tako i za svaki idući  Božić.
Uživajte u blagdanima koji su pred nama i još jednom hvala svima koji su nam pomogli da i naša djeca imaju svoju Božićnu proslavu - prilagođenu  baš njima.