Izborna skupština HSZRB

10.06.2019. održala se izborna skupština Hrvatskog saveza za rijetke bolesti na kojoj je kao članica istog sudjelovala i naša udruga GENOM.
Ispred udruge GENOM prisutna je bila predsjednica udruge Martina Pongrac, a uz nju bile su dopredsjednica Martina Raič, te Sara Bajlo koja se kandidirala za člana Upravnog odbora Hrvatskog saveza za rijetke bolesti.
Suosnivačica udruge GENOM,  Sara Bajlo osim u Upravni odbor Saveza izabrana je i za dopredsjednicu Hrvatskog saveza za rijetke bolesti.

Veselimo se zajedničkoj suradnji za dobrobit svih nas i predstavljamo Vam članove Upravnog i Nadzornog odbora Hrvatskog saveza za rijetke bolesti.

Predsjednica Saveza: Vlasta Zmazek
Dopredsjednica Saveza: Sara Bajlo

Upravni odbor: Ivana Marinac, Tamara Radošević, Sanja Perić, Karlo Mirković Knaus i Jadranka Brozd.

Nadzorni odbor: Iva Ranogajec Inkret, Iva Vrbanus Miletić i Nadica Bijelčić.