Proslava Sv. Nikole

Prvog vikenda u prosincu organizirali smo doček Sv. Nikole koji je svojom dolaskom donio veliko oduševljenje i osmijeh na lice naših mališana te im podijelio prigodne darove.
Proslava se odvijala u igraonici Šareni balon u Zagrebu.

Zajedničko druženje naših obitelji daje nam svima osjećaj sigurnosti, pripadnosti, zajedništva i mogućnost neizmjerne međusobne podrške, dok je istovremeno našoj djeci stvorena mogućnost integracije i socijalizacije.

U prosincu održana je i druga redovna skupština članova udruge, na kojoj su predsjednica Martina Pongrac i dopredsjednica udruge Martina Raič predstavile kratki osvrt na 2019. godinu te plan i program za iduću 2020. godinu.

Od srca se zahvaljujemo svim našim donatorima koji su nam svojim nesebičnim donacijama omogučili provođenje naših aktivnosti u protekloj 2019. godini.