Donacije

KAKO I ZAŠTO DONIRATI?

Donacije su nam potrebne kako bismo ostvarili ciljeve;
- pružiti roditeljima relevantne informacije o pravima iz sustava zdrastvene i socijalne skrbi,
- organizacija ljetnih dnevnih radionica,
- organizacije redovnih zajedničkih druženja i grupa podrška,
- organizacija zajedničkih izleta,
- inkluzija - organizirano stanovanje i poludnevni boravci za odrasale osobe s invaliditetom,
- organizacija eventa - događanja kojima je svrha podizanje svijesti o rijetkim genetskim poremećajima i posljedicama koje ostavljaju na zdravlje.

Pomoći nam možete uplatom donacija na račun udruge IBAN: HR7623600001102698591

Jedan od načina je i donacija putem trajnog naloga u stalnim mjesečnim iznosima po vlastitim željama i mogućnostima koji Vas neće  financijski opteretiti a nama će zasigurno pomoći u radu i širenju programa i usluga krajnjim korisnicima - članovima udruge Genom.
I najmanji prilozi za nas su značajni i veliki.
U svojoj banci možete otvoriti trajni nalog na iznos koji želite a kojeg će banka svaki mjesec proslijediti na žiro račun Udruge, bez bilo kakvog vašeg daljnjeg angažmana. Trajni nalog možete zatvoriti kad god poželite.
Žiro račun udruge je multivalutni što znači da se na njega mogu uplaćivati i donacije u stranim valutama.

Hvala Vam u ime svih članova uduge GENOM.