Žiro račun udruge

Pomoći nam možete uplatom donacija na račun udruge IBAN: HR7623600001102698591
Žiro račun udruge je multivalutni što znači da se na njega mogu uplaćivati i donacije u stranim valutama.
I najmanji prilozi za nas su značajni i veliki.

Donacije su nam potrebne kako bismo ostvarili ciljeve;
- pružiti roditeljima relevantne informacije o pravima iz sustava zdrastvene i socijalne skrbi,
- organizacija ljetnih dnevnih radionica,
- organizacije redovnih zajedničkih druženja i grupa podrška,
- organizacija zajedničkih izleta,
- inkluzija - organizirano stanovanje i poludnevni boravci za odrasale osobe s invaliditetom,
- organizacija eventa - događanja kojima je svrha podizanje svijesti o rijetkim genetskim poremećajima i posljedicama koje ostavljaju na zdravlje.

Jedan od načina je i donacija putem trajnog naloga u stalnim mjesečnim iznosima po vlastitim željama i mogućnostima koji Vas neće  financijski opteretiti a nama će zasigurno pomoći u radu i širenju programa i usluga krajnjim korisnicima - članovima udruge Genom.

U svojoj banci možete otvoriti trajni nalog na iznos koji želite a kojeg će banka svaki mjesec proslijediti na žiro račun Udruge, bez bilo kakvog vašeg daljnjeg angažmana. Trajni nalog možete zatvoriti kad god poželite.

Hvala Vam u ime svih članova uduge GENOM